Avondcursus Lijsten Maken
Avondcursus Lijsten Maken
Cursus Lijsten Maken
Docent: Ed Kolder
In de cursus "Lijsten Maken" leert u vanuit een ruige balk van een geschikte houtsoort strakke lijsten te maken. U leert veilig en vakkundig met de machines om te gaan die wij daarbij nodig hebben. De lijst wordt niet groter dan ongeveer 50x60 cm. Voor deze cursus is het handig als u iets meebrengt dat u graag zou willen inlijsten. Uitgebreid aandacht is er voor enkele methoden van het verstekken, verbinden, verlijmen, klemmen en/of krammen. De cursus kan worden afgesloten met het snijden van passe-partouts.
Na het volgen van de cursus kun je zelfstandig in de Houtwerkplaats aan de slag met een project naar keuze.
Cursusinfo
Waar | Hout |
Wanneer | 10 mei t/m 28 juni |
Tijd | 17:00 - 19:30 |
Aantal lessen | 7 |
Open plaatsen | vol |
Prijs | € 229,- |
De genoemde cursuskosten zijn exclusief verplicht lidmaatschap van € 30,- per persoon per kwartaal.
De cursus Avondcursus Lijsten Maken begint vanaf 10 mei 2021 en eindigt op 28 juni 2021. De cursussen zijn elke maandag om 17:00 tot en met 19:30.
Stadspas
Mensen met een stadspas kunnen jaarlijks (augustus tot augustus) één keer gebruik maken van 70% korting op een cursus en lidmaatschap. Dit kun je echt alleen aan de balie regelen. Er wordt niet later nog korting met terugwerkende kracht verrekend.
Deze cursus is helaas vol of al gestart. Daarom kan je helaas niet inschrijven.