Glas in lood basiscursus
Glas in lood basiscursus
In deze cursus leer je zelf een glas-in-lood raam maken. Eerst maak je een tekening, die je vervolgens overzet op sjabloonkarton. Na het uitknippen van de tekening kun je beginnen met het uitsnijden om daarna het glas in lood te zetten. Tenslotte leer je solderen en kitten om alles goed vast te zetten.
Na het volgen van de cursus heb je voldoende kennis en vaardigheden in de vingers om verder te werken in de werkplaats Glas en heb je een stevige basis om je verder te ontwikkelen en het ambacht uit te oefenen. Met het lidmaatschap heb je vrije toegang tot de werkplaats om hier verder mee aan de slag te gaan.
NB. Als je zwanger bent of borstvoeding geeft, is deelname aan de cursus uitgesloten, aangezien er gewerkt wordt met lood.
Docent: Monique Wijnschenk
Cursusinfo
Waar | Glas |
Docent | Monique Wijnschenk |
Wanneer | 5 oktober t/m 14 december |
Tijd | 09:30 - 12:00 |
Aantal lessen | 10 |
Open plaatsen | vol |
Prijs | € 120,- |
De genoemde cursuskosten zijn exclusief verplicht lidmaatschap van € 25,- per persoon per kwartaal.
De cursus Glas in lood basiscursus begint vanaf 5 oktober 2023 en eindigt op 14 december 2023. De cursussen zijn elke donderdag om 09:30 tot en met 12:00.
Deze cursus is helaas vol of al gestart. Daarom kan je helaas niet inschrijven.